CRESCATORI CU PORUMBEI ANUNTATI LA CONCURSULUI NR.
CATEGORIA - FOND
23.07.2023 - Wloszcova 3
Coordonate lansare - X: 50.50.05 / Y: 19.59.20
LANSARE: 23.07.2023 6:50
NR.CRT. NUME PRENUME COD DISTANTA ANUNTATI
1 Anghel Valeriu+ Rogoz Eugen AB1153 587596 5
2 Apetrei Constantin MS912 571278 2
3 Bedeleanu+schiau AB1212 590716 5
4 Boanca Flavius AB392 580581 6
5 Bostiog Ioan SB596 620540 1
6 Bucsa Ioan SB17 640638 4
7 Bucur Bazil AB293 572856 4
8 Bucur Dorin MS989 566313 4
9 Bugnar Dacian AB1204 578407 1
10 Butiu Florin MS830 578375 4
11 Campean Mircea MS51 579884 2
12 Campean Traian AB943 581974 6
13 Coman Raul AB847 567656 5
14 Costa Sorin MS843 583803 3
15 Cristea Lucian SB254 612796 4
16 Daju Vasile SB16 633763 2
17 Dan Sebastian AB871 572715 4
18 Deoanca Petrisor AB362 587485 5
19 Dobrescu Otniel AB15 589726 2
20 Dorgo Ovidiu MS918 569926 4
21 Dumitrescu Costin SB195 640197 2
22 Fagadar George AB893 594111 1
23 Farcas Darius MS966 579247 2
24 Frandes Claudiu MS978 575754 2
25 Fratii Calugar AB7 589555 4
26 Fratii Dat AB733 589558 2
27 Fratii Matei AB708 602707 4
28 Gabor Alexandru MS1007 568109 4
29 Gagyi Alexandru AB348 592675 2
30 Galea Mihai SB46 638683 3
31 Gliga Petru MS847 584435 3
32 Greab Alexandru MS831 566574 4
33 Hulea Dorin AB1146 592335 4
34 Iclozan Alin AB854 582263 4
35 Iepure Ioan & Olar Bogdan AB1134 574875 2
36 Iepure Panfil AB270 574498 4
37 Ioica Ovidiu AB80 592658 3
38 Ionescu Alexandru MS832 566890 4
39 Kelemen Csaba MS833 570201 4
40 Lacatus Gheorghe AB1132 588658 2
41 Man Paul Marcel MS61 577818 4
42 Mara Emil AB970 582882 1
43 Marginean Vasile AB857 588352 1
44 Mitrache Dorian SB9 639766 2
45 Moldovan Alexandru MS113 584503 4
46 Moldovan Dinu + Fulop Janos MS1003 578318 4
47 Moldovan Ioan MS121 584481 4
48 Moldovan Petrica AB354 602418 4
49 Muntean Alin SB556 610854 2
50 Muntean Mircea AB50 602677 2
51 Muthi Marian Nicolae MS962 579130 4
52 Nagy Botond AB325 566837 4
53 Neumark - Pigeons MS1020 565972 4
54 Oarga Sergiu AB282 571213 4
55 Oltean Razvan MS836 566693 4
56 Onea Cosmin AB674 571148 2
57 Orban Gabriel AB859 581631 5
58 Pa Go Racing Team AB916 585058 4
59 Pop Iulian MS947 570947 3
60 Portik+Feier MS986 567767 4
61 Rosca Valeriu MS838 564930 4
62 Rostas Gergely MS1013 602084 3
63 Rusu Iosif AB55 602976 4
64 Savu Florin SB247 611520 2
65 Schiau Vasile AB793 598999 4
66 Seal Team MS1043 580480 4
67 Secrianu Cristi SB3 642945 1
68 Sim Casian SB276 612312 4
69 Simandi + Cristea AB1086 571230 2
70 Stoica Ciprian AB865 589537 3
71 Suciu Valentin AB318 567812 1
72 Szekely Miklos AB864 591426 3
73 Szilagyi Stefan AB183 582253 4
74 Szopos Laszlo Marian MS1014 600987 4
75 Team Myloft.ro & Petrica MS1032 580860 2
76 Team Nicu & Ilie MS1024 579969 3
77 Team Savu Ioan & Sambotin Ovidiu SB584 611517 4
78 Toanchina Nicolae SB378 643755 4
79 Tuca Alexandru SB376 612272 3
80 Vintila Cristian AB155 600325 1
81 Voda Petru AB890 588821 3

Responsabil tehnic sportiv (PROVIZORIU):