CRESCATORI CU PORUMBEI ANUNTATI LA CONCURSULUI NR.
CATEGORIA - FOND
18.06.2022 - Wloszcowa 2
Coordonate lansare - X: 50.47.14,5 / Y: 20.06.10,9
LANSARE: 18.06.2022 6:10
NR.CRT. NUME PRENUME COD DISTANTA ANUNTATI
1 Alba Andrei AB1218 559430 2
2 Anghel Valeriu+ Rogoz Eugen AB1153 579091 5
3 Apetrei Constantin MS912 562115 4
4 Armenean & Craciun SB210 634226 2
5 Bardi Ovidiu AB200 573048 2
6 Barladeanu Pavel AB891 580768 2
7 Bartha Arpad MS963 562387 4
8 Bedeleanu Domenic AB391 573206 2
9 Bedeleanu+schiau AB1212 582091 2
10 Boanca Flavius AB392 572094 4
11 Boescu Ioan AB443 602057 2
12 Bolda Ovidiu AB755 602082 2
13 Borghina Toma SB30 627068 4
14 Braniste G. Valentin AB336 587920 2
15 Bucsa Ioan SB17 632058 5
16 Bucur Bazil AB293 564307 3
17 Bucur Dorin MS989 557156 4
18 Butiu Florin MS830 569205 4
19 Campean Mircea MS51 570886 2
20 Campean Traian AB943 573488 4
21 Candea Nicolae AB879 602149 1
22 Candea Vasile Florin MS829 582809 4
23 Cimpean Ionut AB1269 587210 1
24 Coman Raul AB847 559016 4
25 Comb Bostiog I+dobai F SB571 611749 4
26 Cristea Lucian SB254 604000 2
27 Csipipal Dumitru AB12 581899 2
28 Curca Florin SB532 596223 4
29 Daju Vasile SB16 625169 4
30 Dan Mircea AB350 595572 1
31 Dan Sebastian AB871 564172 4
32 David Cornel AB904 573092 2
33 Deoanca Petrisor AB362 578988 4
34 Dragomir A. & Rotaru E. SB23 631751 1
35 Dreghici Cristian MS904 582235 3
36 Dumitrescu Costin SB195 631629 3
37 Fall Levente MS125 573711 4
38 Fam Crisan AB692 588573 2
39 Familia Bogatian AB1070 588561 1
40 Feier Octavian Horea MS101 564815 2
41 Filip Stefan SB199 629499 2
42 Florea Remus MS964 571239 1
43 Frandes Claudiu MS978 566569 1
44 Fratii Calugar AB7 581155 5
45 Fratii Matei AB708 594362 4
46 Gabor Nelu AB819 586886 2
47 Gagyi Alexandru AB348 584305 3
48 Galbinita Gheorghe Marius SB288 603567 2
49 Galea Mihai SB46 630121 3
50 Gliga Petru MS847 575201 4
51 Gota Adrian AB19 580631 1
52 Greab Alexandru MS831 557450 4
53 Iclozan Alin AB854 573776 1
54 Iepure Panfil AB270 565923 4
55 Ioica Ovidiu AB80 584054 3
56 Ionescu Alexandru MS832 557738 4
57 Iosif Teodor AB1037 587427 1
58 Istvan & Szabi MS973 569207 2
59 Kelemen Csaba MS833 561074 4
60 Keresztesi Aurelian AB562 566104 4
61 Kovacs Tamas MS593 568498 4
62 Maki Istvan Jozsef MS938 568779 2
63 Maki Levente MS104 568475 3
64 Man Nicu MS911 570749 2
65 Mara Emil AB970 574389 2
66 Marcu Florin SB534 636955 4
67 Marginean Vasile AB857 579824 1
68 Marginean+dragan AB1196 585873 3
69 Marton Arpad MS599 573939 1
70 Matei Gheorghe SB270 604321 2
71 Matei Horia AB23 582733 2
72 Mitoiu Mihai AB876 595772 1
73 Mocan Lucian + Vizi AB1103 601614 1
74 Mocanu Mihai AB1004 601204 1
75 Moldovan Dinu + Fulop Janos MS1003 569095 3
76 Moldovan Ioan MS121 575460 2
77 Moldovan Petrica AB354 594077 4
78 Molodet Sorin + Tartau AB1300 591634 1
79 Muntean Mircea AB50 594341 1
80 Muthi Marian Nicolae MS962 570115 4
81 Nagy Adorjan MS852 552790 2
82 Nagy Botond AB325 558202 3
83 Neghirla Valentin SB269 606407 2
84 Negrea Sandu & Alex SB21 629032 3
85 Neumark - Pigeons MS876 556809 2
86 Oarga Sergiu AB282 562672 6
87 Oltean Razvan MS836 557546 4
88 Onea Cosmin AB674 562606 2
89 Opris Vasile AB860 573766 1
90 Orban Gabriel AB859 573139 2
91 Pa Go Racing Team AB916 576687 5
92 Peperigeanu Sergiu SB379 634557 3
93 Petrusel Dan AB30 581937 1
94 Plitea+nistor AB1248 586770 1
95 Podar Nicusor AB778 572705 2
96 Pojar Catalin AB1256 584902 2
97 Pop Lucian MS970 573324 2
98 Rosca Valeriu MS838 555746 4
99 Rosu I. Razvan AB61 595496 1
100 Rusu Iosif AB55 594623 2
101 Savu Florin SB247 602725 2
102 Savu Ioan SB382 602721 4
103 Schiau Vasile AB793 590661 4
104 Schimdt Willi AB826 588192 2
105 Secheli Ilie SB245 603301 2
106 Secrianu Cristi SB3 634363 4
107 Sim Casian SB276 603600 8
108 Simandi + Cristea AB735 562694 2
109 Simon Petru MS229 571871 2
110 Spaniol Viorel+ Darius AB269 566300 2
111 Stef Lucian MS215 582834 3
112 Stoica Ciprian AB865 581136 2
113 Suteu + Florin AB909 572781 1
114 Szilagyi Stefan AB183 573766 4
115 Szoke Balazs MS941 576653 1
116 Szopos Laszlo Marian MS1014 591823 4
117 Team Ghibu + Tiuc AB1299 596242 4
118 Tenie Gligor MS106 575554 4
119 Tinca Nicolae MS71 569158 4
120 Toanchina Nicolae SB378 635151 4
121 Truta + Tatar MS991 571483 4
122 Tuca Alexandru SB376 603562 4
123 Vancea Marcel AB316 559274 2
124 Vintila Cristian AB155 591984 2
125 Voj + Berchisan AB1258 574391 1
126 Wringler Team MS863 557153 2

Responsabil tehnic sportiv (PROVIZORIU):